Виготовлення індивідуальних святкових тортів на замовлення в Києві.

Святкові торти від майстерні солодощів StudioСake — чудова можливість здивувати ваших гостей і самих себе. Якщо заглянути в календар, там неймовірно велика кількість відмінних свят, на які можна себе балувати такими солодощами. Але, на жаль, через таку частоту свят є ймовірність, що ви вже не будете так здивовані спогляданням і смаком наших тортів. Тому рекомендація від нас! Виберіть найбільш важливі для вас і вашої родини свята в цьому році і не забудьте звичайно подзвонити або написати нам. Всі інші клопоти ми беремо на себе. Наші святкові торти Київ обов’язково прикрасять і доповнять ваші свята протягом усього року.

У галереї на нашому сайті ви знайдете безліч варіантів, щоб замовити святковий торт на будь-яке святкування. Від весіль до днів народжень.В наш час дуже зручно та досить популярно замовляти святкові торти Київ у професійних кондитерів. Це дуже зручно — довірити таку роботу професіоналам, до того ж таке чудо може оживити будь-який захід.

Уявімо, що ви запрошені на ювілей. Уявіть, яким приємним сюрпризом буде для ювіляра отримати такий оригінальний подарунок – припустимо, торт у вигляді коробки з бантом. Такий подарунок приємно не тільки отримати, але й розпакувати!

Дуже поширені святкові торти на парубочі та дівочі вечори. Тут можна обирати, що душі завгодно — еротичні, з приколами, смішні торти. На скільки вистачить фантазії. Ми можемо виготовити для вас як торт з приколом, так і виріб, що підкреслює захоплення або сферу діяльності винуватця події.Для романтиків запропонуємо торти у формі сердець або квітів.Для тематичних вечорів, звичайно ж, щось пікантне. У День Святого Валентина дуже популярні солодкі валентинки від наших майстрів.

Хрестини — дуже знаменний день в кожній родині. До такої події ми зробимо для вас святкові торти особливих форм і прикрас. На такі торти в основному прикріплюють фігурку ангела — який буде оберігати малюка протягом усього життя.
Свят дуже багато, а ідей які можна зробити торти, ще більше. Фантазуйте, вигадуйте та доручіть солодку частину вашого свята професіоналам. Адже у нас найкращі святкові торти у Києві!

  • Scroll Up