StudioCake

Торт для тата Р-16

Онлайн заказ  Батьки – найдорожчі люди. Ось чому так важливо привітати їх особливо. Тато – це та людина, яка не просто дала життя, а й оберігає своїх діток протягом усього життя. І в такий особливий день, як день народження тата, так хочеться порадувати свого батька незабутнім сюрпризом. Торт для тата з написами, це саме те, за допомогою чого Ви можете розповісти, як сильно Ви його любите. Тортик для батька стане для нього справді приємним сюрпризом. Це солодкий подарунок справді прекрасний: подивіться, як він урочисто виглядає.

  Торт для тата, представлений на фото, виконаний в одному ярусі, покритий солодкою мастикою та кремом. Він прикрашений різнокольоровими кулями та топерами з вітальними написами. По центру торт прикрашений написом про те, який тато особлива і найкраща людина. Начинкою для торта може бути будь-яка з каталогу StudioCake за Вашим бажанням. Також Ви можете вибрати вагу торта, в залежності від кількості гостей на святі. Це може бути абсолютно будь-які слова та всі елементи будуть їстівними. Є послуга доставки – можете бути впевнені, що Ваш торт приїде до Вас цілковито вчасно.

  Торт для тата з доставкою по Києву

  А якщо Ви хочете зробити сюрприз максимально раптовим, замовте доставку додому Києвом і ми привеземо торт прямо під двері Вашої квартири. Тоді іменинник точно не здогадуватиметься, що на нього чекає цього дня і буде приємно здивований побаченому. Замовити торт можна як на день народження чи ювілей, так і з іншого приводу, наприклад підвищення на роботі.

  Кондитери StudioCake вже багато років радують клієнтів своїми виробами, тому замовляючи у нас Ви точно не помилитеся!

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×