StudioCake

Велюр для торта

Шоколадний велюр — модний тренд кондитерської майстерності. Велюр для торта — це ніжне оксамитове покриття, що нагадує пухнасту тканину.

Це покриття використовують як для бісквітних тортів, так і для муссових. Мастиковий декор або кремовий буде мати гарний вигляд на велюровому торті. Якщо Ви плануєте торжество і Вам потрібен торт – весільний, на День Народження, ювілей або дитяче свято – замовте торт з покриттям «велюр» у професійних кондитерів. А якщо Ви хочете розібратися і зробити подібний десерт в домашніх умовах, то давайте дізнаємося, що ж таке покриття типу «велюр» і «з чим його їдять»!

Читайте також:

Що таке велюр для торта

Велюр для торта — це покриття, в основі якого какао-масло + шоколад, які змішують і розпилюють. Саме завдяки цьому з’являється ефект бархатистості. Для цього знадобиться краскопульт. Звичайно, продається в магазинах «велюрова» заготовка в балончиках. Але по-науці робити все набагато краще.

Для нанесення покриття може використовуватися звичайний краскопульт за мінімальною ціною з будівельного магазину. Порційно велюру виходить досить багато, тому можна розраховувати на виготовлення великого тортика. Між нанесенням одного кольору велюру та іншого прилад потрібно продувати, щоб кольори не змішувалися.

Як наносити велюр для торта в домашніх умовах

Оскільки нанесення пов’язано з розпиленням, то робоче місце потрібно підготувати. Можна використовувати звичайну картонну коробку з високими боками. На кухні поверхні застелити плівкою, щоб суспензія, яка буде в повітрі, не осіла на поверхні (вона ж жірновато). Перш ніж нанести покриття, торт рекомендується потримати в морозилці, щоб велюр добре застиг.

Муссовий торт з велюром

Що таке муссовий торт і як покрити його велюром? Муссовими називають такі модні торти, які поєднують в собі незвичайні текстури і смакові рішення, і зовні вони неймовірно привабливі. Муссовий торт включає в себе в обов’язковому порядку, як не важко здогадатися, шар мусу.

Мус в тортах

Покриття мус має безліч варіацій. Його готують з шоколаду (будь-якого виду – темного, молочного, білого), краще бельгійського, а також вершків (збивають). Щоб мус придбав остаточну консистенцію і став кінцевої структури, в нього додають желатин. Бувають варіації мусів: вершково-сирний, наприклад, готують за допомогою сирного сиру або на вершках. Також часто при виготовленні мусів використовується ягідно-фруктове пюре. Мус готують найостаннішим по черговості – так як він заливається в кінці. Фінальна стадія – покриття муссового торта велюром.

Як зробити велюр для торта самому будинку

Щоб зробити самостійно велюр будинку, використовуйте ці рекомендації:

 • Розтопіть інгредієнти: какао-масло + шоколад (якщо для кольорового покриття, то беремо білий). Потрібно їх з’єднати разом по пропорції один до одного. Їх додають в ємність фарбопульта.
 • До речі, про пропорції. Якщо Ви готуєте торт діаметром до 20 см., То шоколаду і какао-масла слід брати приблизно по 60 гр.
 • Щоб зробити велюр кольоровим, потрібно використовувати харчові барвники. Вони можуть бути як жиророзчинними, таки гелів на водній основі. Якщо Ви використовуєте останні, то тут в пріоритеті будуть світлі тони (жовтий, рожевий, блакитний, бірюзовий). А ось з жиророзчинними інша тенденція – вони якраз підійдуть для створення темних, насичених відтінків синього, червоного, зеленого, фіолетового кольорів.
 • Заздалегідь можна змішати інгредієнти з барвником в чаші блендера, щоб суміш стала однорідною без грудочок. Температура суміші, щоб уникнути її розшарування повинна бути приблизно 36 градусів Цельсія. Нагріти її можна навіть в мікрохвильовці.

Велюровий торт на замовлення СтудіоКейк

Хочете красивий мусовий торт або бісквітний торт з оксамитовим велюровим покриттям? Складно собі уявляєте, як зробити це самостійно? Рішення є: замовте такий торт на свято у StudioCake. Майстри студії приготують справжній шедевр кулінарного мистецтва на Ваш захід!

Позвоните мне  ×
  Подзвоніть мені   ×