StudioCake

Що таке топпер для торта

Що таке топпер на торт? Мало хто знає, що топпери — це декоративний елемент, являють собою форму плоску або ж об’ємну. Матеріал для топпера може бути будь-який, як їстівний, так і немає.

Топпер на торт може бути зроблений з шоколаду, пряників, матеріалу на основі мастики, зефіру, звичайного паперу або цукрової паперу, дерева і багатьох інших матеріалів. Головне, навіщо потрібен топпер, — це елемент для прикраси солодких ласощів — потім, щоб зробити його яскравішим і цікавішим, а також зв’язати з тематикою свята.

Топпер в своїй назві відбувається з Англії і означає «верхівку» для якоїсь конструкції. Така прикраса вінчає торт або інший десерт.

Топпер — це дорого? Зовсім ні, адже особливих спеціальних продуктів або декору не потрібно. Ви можете зробити топпери своїми руками, адже у Вас немає необхідності в наявності навичок кулінарної майстерності.

Читайте також:

Топпер на торт: види

Звичайно, топпери бувають різними. Як вибрати такі, щоб підходили саме для Вашого свята? Все просто: подумайте, яка його тематика, в якому стилі він буде. Виходячи з цього можна вибирати топпери. Найпоширеніші з них:

 • Наречена і наречений з різного матеріалу. Така прикраса відмінно підійде для весільних тортиків, тістечок, прикраси Кенді бару, або, наприклад, на свято з нагоди Дня Закоханих;
 • Топпер у вигляді серця — також універсальний варіант взагалі для будь-якого свята. Може бути зроблений з їстівних матеріалів і немає;
 • Топпер в тематиці таланту людини, для якого він зроблений, на його День Народження або будь-яке інше свято. Це може бути що завгодно: фігурка спортсмена, скрипка, палітра, книга і т.п .;
 • Топпер у вигляді композиції з декількох фігурок. Зображати можна що завгодно, наприклад, сценку з мультфільму, фільму, будь-який сюжет;
 • Топпер, який показує персонажа, як їстівний, так і немає — герої фільмів, мультфільмів, казок. Особливо актуальні такі Топпери для прикраси солодощів на дитячі Дні Народження;
 • Топпери у вигляді птахів або тварин. Їх можна зробити з шоколаду або мастики, щоб потім із задоволенням з’їсти;
 • Топпери-написи, Топпери-слова, з яких можна складати привітання. Як Ви розумієте, мова може бути будь-хто. Як правило, такі Топпери роблять з дерева, картону або паперу;
 • Топпери-цифри для того, щоб скласти дату народження дитини або дорослого. Їх додатково прикрашають квітами або стрічками;
 • Топпери у вигляді гірлянд. Зараз це дуже модно і ефектно на будь-якому святі. Використовують для складання гірлянд кульки, стрічки, прапорці, квіти або інші елементи, з яких можна зробити композицію.

Пам’ятайте, що топпер на торт може бути призначений не тільки на торт, як би це двозначно звучало. Припустимо, Ваш торт прикрашений квітами, цукерками, ягодами — якщо додати туди ще й топпер, це створить візуально «перевантаження». У будь-якому випадку, прикраса має бути набагато менше, ніж сам торт.

Топпер на весільний торт

Найчастіше на весільному торті ми можемо зустріти топпери у вигляді фігурок молодят. Це красиво, ефектно, але вже не унікально. Багатьом хочеться на весіллі більшого креативу.

Для весільного топпер використовують такі матеріали як мармелад, мастика, зефір, шоколад, безе, а також фольга, дерево, папір, квіти з різних матеріалів і звичайно справжні, тканини, стрічки, мереживо, пінопласт і т.п.

Які варіанти топпер для весільного торта можна використовувати?

 • По-перше, сердечка — це завжди доречно, на весіллі тим більше. Форму, колір, розмір Ви обираєте самостійно, щоб це поєднувалося з тематикою свята.
 • По-друге, фотографії по типу «лав-сторі». Можна прикрасити ними сам торт або Кенді бар на весілля — фото приклеюються на тверду основу і прикріплюються до шпажки, щоб потім їх встановили на десерти.
 • По-третє, написи — скласти можна які завгодно слова.
 • Ще один варіант: силуети з будь-яких матеріалів.
 • І нарешті, гірлянди. Їх ми вже описували вище.

Майстерня солодощів StudioCake приготує для Вас ідеальний торт на будь-яке свято, який може бути прикрашений найоригінальнішим топпер.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up