StudioCake

Торт на замовлення на парубочий вечір

Парубочий вечір — це такий ритуал, коли друзі проводжають нареченого в сімейне життя. У цьому ритуалі наречений є винуватцем свята, а друзі організаторами. І в такий день, справжні друзі хочуть зробити все, щоб він запам’ятався майбутньому чоловікові на довго.

Кондитерська майстерня StudioCake пропонує Вам замовити торт на парубочий вечір. Наші кондитери виготовлять торт будь-якої складності, тому Ви можете на всі 100% покластися на нас. Ми використовуємо тільки свіжі, натуральні інгредієнти, так що в якості наших десертів можете навіть не сумніватися.

Можливо Вам буде цікаво подивитися торт на дівич-вечір.

Як замовити торт на парубочий вечір

Щоб замовити у нас, Вам необхідно перейти в один з розділів:

Саме святкові і еротичні торти самі слушно на парубочий вечір. Одним з найпопулярніших є торт «Спокуса», щоб замовити прямо зараз, натисніть на картинку.

Торт в форме женского тела

Також можливо Вас зацікавлять капкейкі, їх теж можна оформити за індивідуальним замовленням. Нанесемо будь-який малюнок, який забажаєте.

Зверніть увагу, що кондитерська майстерня StudioCake приймає замовлення мінімум за 3 дні до потрібної дати та вага торта повинен становити не менше 3 кг.

Торт на парубочий з доставкою в Києві

Позбавте себе від зайвих турбот і скористайтеся послугою доставки. Доставимо Ваш торт на парубочий в будь-яку точку Києва і області. Такому сюрпризу наречений буде точно радий і запам’ятає такий вчинок з боку друзів на довго.

Позвоните мне    ×
    Подзвоніть мені      ×