StudioCake

Торт на дівич-вечір

Дівич-вечір — це традиція, яка відбувається напередодні весілля. Простими словами дівич-вечір, це прощання з дівочим життям перед заміжжям, в колі найближчих подруг. Власне, наречена в цей день є винуватцем торжества, а організаторами вечірки є подружки.

Для будь-якої дівчини, вийти заміж, це справжнє свято. Подруги точно це знають і тому при організації свята робиться все для того, щоб порадувати наречену в черговий раз. Ну і хіба можна уявити таке свято, як дівич-вечір без торта?

Можливо, Вам також буде цікаво подивитися торт на парубочий вечір?

Торт на дівич-вечір з доставкою по Києву

Кондитерська майстерня StudioCake займається виготовленням тортів на будь-яке свято вже більше 10 років, в тому числі і на дівич-вечори. Ми можемо запропонувати для Вас 2 варіанти тортів на дівич-вечір. Натисніть на цікавий для саме Вас:

  1. Святкові торти;
  2. Еротичні торти.

Найпопулярнішим варіантом є торт «Ідеальне тіло», щоб перейти до замовлення натисніть на фото.

Торт в форме мужского тела

Скористайтеся також послугою доставки, і ми привеземо торт в будь-який зручний для Вас місце в Києві або області, в обумовлений попередньо час.

Зверніть увагу, що ми приймаємо замовлення від 3 кг і мінімум за 3 дні до потрібної дати. Зробіть дівич-вечір незабутнім з тортами на замовлення від StudioCake.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up