Виготовлення дитячих тортів на замовлення для днів народжень та свят в майстерні StudioCake в Києві

Не будемо приховувати, що у нас найбільш улюблені — дитячі торти. Де, як не при такій роботі, можна втілити всі дитячі мрії? Нехай не свої, але все ж. Мрії дитини — це цілий світ. Чарівний, казковий, яскравий і незабутній.

Дитячі торти на замовлення від майстерні StudioСake, крім своєї краси та унікальності, ще і абсолютно нешкідливі. Такий торт можна давати малюкам, не хвилюючись за наслідки. Жодна мама не заперечить малюкові дати добавку, та й самі батьки не відмовляються від шматочка такої насолоди.

Батьки знають, що дитячі торти — це відмінна можливість показати всім запрошеним на свято захоплення свого чада. Дітям, які люблять природу та тварин, можна замовити торти у вигляді ведмедика, собачки або кітті. Діткам, які люблять казки, можна подарувати торт у формі принцеси або її принца. Більш сучасні та передові діти просять торти у формі персонажів з комп’ютерних ігор або власне самі гаджети.

StudioCake допоможе з реалізацією всіх ваших задумів та ідей в дитячому торті на замовлення та доставить його по Києву

У нашій галереї ви можете знайти безліч варіантів для ваших малюків, як для хлопчиків, так і для маленьких принцес. Машини, кораблі, танки та пірати — такі дитячі торти на замовлення воліють хлопчики. Вони з гордістю підносять такий торт своїм друзям і однокласникам.

Дівчатка, як правило, віддають перевагу тортам у формі ляльок, ну і звичайно найпопулярніша з них лялька Барбі. Вона вбрана в неймовірно красиву сукню, навіть розрізати такий торт іноді дуже шкода. Для любительок бальних танців можна замовити дитячий торт з фігуркою балерини, а для дівчаток, що грають на інструментах, щось на тему музики.

Ви можете замовити дитячий торт не тільки на день народження, але і на інше знаменне свято дитини.

У нас ви можете замовити дитячий торт на будь-яке свято і для будь-якого віку в Києві. Ми догодимо навіть самим примхливим солодкоїжкам. Маленьким школярам ми можемо спекти торт у формі ранця, таке диво можна подавати на свято 1 вересня. Малюкам, яким ще тільки рік, є величезний вибір тортів у формі одинички.

Ми чекаємо всіх тат і мам у нас в офісі, ми обов’язково допоможемо вам вибрати дитячі торти для вашого малюка та доставимо по Києву.

  • Scroll Up