StudioCake

Торт на хрестини дитини D-0

Онлайн заказ  Торт на хрестини дитини на замовлення у Києві

  Двоярусний, білий торт може бути вручений гостям на хрестинках дитини. Торт красиво прикрашений ангельськими крилами з білої цукрової мастики та хрестиком у центрі.

  Але Ви маєте можливість оформити індивідуальне замовлення. Просто зателефонуйте нам та опишіть торт, який хочете бачити на своєму святі. Наші кондитери втілюватимуть усі побажання в реальність. Також можна надіслати своє фото, і ми зробимо його точну копію.

  Купити торт на хрестини для дівчинки

  Звичайно, вибираючи дизайн торта, потрібно мати на увазі для кого цей торт призначений. Якщо причина свята хрещення дівчинки, то торт має бути виконаний у ніжних тонах. Такий тортик можна прикрасити квітами, додати фігурки ангелів або немовляти з мастики. Але не завжди замовники хочуть, щоб у торті була мастика. У такому разі всі елементи можуть бути виконані із крему.

  Торт на хрестини для хлопчика

  Торт на хрестини для хлопчика, це вже зовсім інша розмова. Колір та прикраси для нього варто підбирати зовсім інші. Ідеально виглядатиме фігурка сплячого немовля на вершині тортика. Також можна написати їстівне побажання малюкові та батькам.

  Як вибрати торт на хрестини без мастики

  Адже ви не хочете банальний торт? Торт на хрестини може бути виготовлений з мастики або крему. Чому торт із крему більше у пріоритеті? Мастика – складний інгредієнт. Вона дуже солодка (адже в основі цукор) і для деяких може бути «важкою». Тому, замовляючи торт на хрестини, можна зупинитись саме на кремових варіантах. Оформлення торта може бути:

  • із зображенням ангела та немовляти з лелекою;
  • з малюнком (дитина, птахи, ангели, хмари);
  • прикрашений зефіром, кремовими трояндами, маршмеллоу, пряниками;
  • зі святковим написом та ім’ям дитини;
  • прикрашений фруктами, шоколадом, цукерками, горіхами та ін.

  Торт на хрестини без мастики для хлопчиків

  Найпоширеніший варіант – колірне оформлення торта виходячи із статі дитини. Якщо торт на хрестини готують для хлопчика, то вибирають кольори, такі як блакитний, синій, фіолетовий, зелений. З використанням натуральних харчових барвників можна досягти різних відтінків цих кольорів.

  Прикраси торта на хрестини для хлопчика можуть мати свої особливості. Наприклад, торт можна прикрасити фігуркою дитини та ім’ям, іншими елементами (міньйон, машинка, ведмежа, фіксик), що асоціюються з хлопчиком.

  Торт на хрестини без мастики для дівчаток

  Колір торта на хрестини для дівчаток – зазвичай рожевий, малиновий, білий, перлинний. На такий торт можна «всадити» янголятко, квіти, цукерки, намисто, поні, єдинорога, туфельку. Головний десерт для дівчинки на хрестини може мати зображення чи фігурку ляльки, сукні, сумочки.

  Де замовити торт на хрещення дитини

  Ви плануєте хрестини своєї дитини чи хочете подарувати торт на хрестини друзям? У такому випадку Вам до StudioCake. Майстри студії з багаторічним досвідом точно знають, як зробити тематичний торт та ще й так, що пальчики оближеш. Зверніть увагу на категорії з каталогу «Дитячі» торти та «Святкові». Тут Ви знайдете безліч прикладів різних тортів і зможете вибрати готовий дизайн торта на хрестини без мастики!

  Як оформити замовлення торта онлайн

  Щоб замовити торт на хрестини у StudioCake, Вам потрібно вирішити:

  • який розмір торта необхідний. Звідси замовляйте вагу торта (від 3 кг і більше може бути розрахований індивідуально);
  • якою буде начинка торта. У майстерні солодощів кілька варіантів начинок для Вас: три види мусових; горіхова; дві вишневі; шоколадна; фруктова; сирна. Кожна начинка складається з ніжного просоченого сиропом бісквіту, крему та добавок;
  • Ви можете висловити свої побажання при замовленні щодо інгредієнтів (наприклад, кремові прикраси, а не мастичні);
  • у формі замовлення є можливість додати файл зі своїм власним ескізом – можливо, Ви вигадали дизайн торта, такий, якого не було ні в кого, тоді кондитерська із задоволенням приготує торт за Вашим ескізом;
  • для зручності у важливий день свята та хрещення дитини, Ви можете замовити послугу доставки торта по Києву та Київській області..

  Доставка у Києві та області

  Ми доставимо ваш торт до будь-якої точки Києва та області. Всі деталі можна уточнити зателефонувавши нам за номером телефону, вказаному на сайті.

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×