StudioCake

Що таке фальш ярус для торта

Фальш ярус для торта — це «обманка», по суті, додатковий ярус, щоб зробити будь-який торт пишніше, урочистіше і яскравіше.

Наприклад, якщо Ви хочете зробити торт на весілля, то такий ярус може дуже стане в нагоді. Все залежить від кількості гостей і ваги торта. Припустимо, якщо на весілля запрошено тридцять чоловік, то на кожного потрібно орієнтовно по 150 грам солодкого десерту. Отримуємо вага в чотири кілограми. Але з такої ваги не завжди можна зробити багатоярусний десерт. В даному випадку фальш ярус стане корисним.

Читайте також:

Фальш ярус для торта на замовлення

Якщо мова йде про урочисту подію, такому ось як весілля, то можна замовити торт по вазі виходячи з кількості гостей, і додати ще один ярус «фальш». Можна додавати не один такий ярус, а кілька, зробивши з двох справжніх торт з чотирьох ярусів, наприклад.

При цьому фальш ярусу прикрашають зверху таким же чином, як і справжні: наприклад, покривають мастикою або кремом. Красиво і урочисто порізати можна верхні яруси і пригостити всіх гостей.

Фальш ярус дуже часто потрібен ще потім, щоб зробити дизайн торта оригінальним. Наприклад, декорації з квітів, стрічок, намистин в певній послідовності на весільному торті можуть бути розміщені саме на фальш ярусах.

Навіщо потрібен фальш ярусу для торта

 • За допомогою фальш ярусів ми можемо з торта невеликого розміру зробити великий, використовуючи мінімум засобів.
 • Фальш ярус потрібно «замаскувати» – тому ми використовуємо крем або мастику.
 • Такий торт не стане чимось несподіваним: навіть на самому урочистому заході гості нічого не помітять. Просто заздалегідь узгодьте з офіціантами і тамадою – як краще і в який момент різати торта.
 • Використовуються не тільки фальш ярусу, але також муляжі тортів – ними можна прикрасити приміщення і доповнити для яскравого фону Кенді бар.

Переваги муляжу для торта

Найчастіше використовують муляжі з пінопластиків або пінопласту. Чим хороший цей матеріал?

Він легкий, тому його легко перевозити і переносити, він не обтяжить кінцевий продукт. Він недорогий, а також не вплине на здоров’я людини якщо ви підходите до випеченим коржами і кремом. Він зручний в експлуатації: має багато форм, як традиційні, так і немає (можна вирізати потрібні фігури). Пінопластові муляжі можна прикрасити будь-яким матеріалом, зокрема, кремом або мастикою.

У чому ще плюси? Такі фальш ярусу можна використовувати багато разів. На них не вплине довкілля. За допомогою макета з пінопластиків можна зробити абсолютно різні форми тортів.

Як правило, фальш ярусу бувають круглі, прямокутні, квадратні, нестандартної форми.

Що краще: купити фальш ярус або зробити самостійно

Можна купити пінопластові муляжі, а також зробити своїми руками. Такі торти, які вимагають особливого дизайну (наприклад, дитячі) можуть бути створені за допомогою фальш ярусів і пінопластових форм. Покривши мастикою і доповнивши їм торт, Ви можете отримати відмінний яскравий торт недорого.

Ви можете знайти багато інтернет-магазинів, які мають у своєму розпорядженні великим асортиментом різних форм для тортів. Фігурки з пінопласту покривають також і кремом: так можна створити яскравих казкових героїв, природні елементи або декор для тематичного торта (квіти, серця, банти). Але найчастіше затребувані саме фальш ярусу, щоб «наростити» торт і зробити його більш урочистим.

Крім несправжніх ярусів, використовують спеціальні підкладки, які є основною для всієї конструкції. Їх можна обтягнути як мастикою, так і тканиною, щоб замаскувати основу.

А якщо Ви хочете красивий багатоярусний торт, весільний або інший, то замовте його у StudioCake. Ваш торт може складатися з декількох ярусів: і при цьому всі вони будуть їстівні, наповнені ніжним бісквітом і кремом з фруктами.

Позвоните мне  ×
  Подзвоніть мені   ×