StudioCake

Торт на хрестини дитини D-0

Онлайн заказ


Торт на хрестини дитини на замовлення в Києві

Двох’ярусний, білий торт може бути вручений гостям на хрестинах дитини. Торт красиво прикрашений ангельськими крилами з білосніжною цукрової мастики та хрестиком в центрі.

Але Ви можете оформити індивідуальне замовлення. Просто зателефонуйте нам і опишіть торт, який хочете бачити на своєму святі. Наші кондитери втілювати всі побажання в реальність. Також можна надіслати своє фото, і ми зробимо його точну копію.

Купити торт на хрестини для дівчинки

Звичайно, вибираючи дизайн торта, потрібно мати на увазі для кого цей торт призначений. Якщо причина свята хрещення дівчинки, то торт повинен бути виконаний в ніжних тонах. Такий тортик можна прикрасити квітами, додати фігурки ангелів, або немовляти з мастики. Але не завжди замовники хочуть, щоб в торті була присутня мастика. У такому випадку всі елементи можуть бути виконані з крему.

Торт на хрестини для хлопчика

Торт на хрестини для хлопчика, це вже зовсім інша розмова. Колір і прикраси для нього варто підбирати зовсім інші. Ідеально буде виглядати фігурка сплячого дитинку на верху тортика. Також можна написати їстівне побажання малюкові і батькам.

Як вибрати торт на хрестини без мастики

Ви ж не хочете банальний торт? Торт на хрестини може бути зроблений з мастики або крему. Чому торт з крему більш в пріоритеті? Мастика — складний інгредієнт. Вона дуже солодка (адже в основі цукор) і для деяких може бути «важкої». Тому, замовляючи торт на хрестини, можна зупинитися саме на кремових варіантах. Оформлення торта може бути:

  • із зображенням ангела і немовляти з лелекою;
  • з малюнком (дитина, птиці, ангели, хмари);
  • прикрашений зефіром, кремовими трояндами, маршмеллоу, пряниками;
  • зі святковою написом і ім’ям дитини;
  • прикрашений фруктами, шоколадом, цукерками, горіхами та ін.

Торт на хрестини без мастики для хлопчиків

Найпоширеніший варіант — кольорове оформлення торта виходячи з статі дитини. Якщо торт на хрестини готують для хлопчика, то вибирають кольору, такі як, блакитний, синій, фіолетовий, зелений. З використанням натуральних харчових барвників можна домогтися різних відтінків цих кольорів.

Прикраси торта на хрестини для хлопчика також можуть мати свої особливості. Наприклад, торт можна прикрасити фігуркою дитини і ім’ям, іншими елементами (міньйон, машинка, ведмежа, Фіксікі), що асоціюються з хлопчиком.

Торт на хрестини без мастики для дівчаток

Колір торта на хрестини для дівчаток — це зазвичай рожевий, малиновий, білий, перловий. На такий торт можна «посадити» янголятка, квіти, цукерки, намиста, поні, єдинорога, туфельку. Головний десерт для дівчинки на хрестини може мати зображення або фігурку ляльки, сукні, сумочки.

Де замовити торт на хрещення дитини

Ви плануєте хрестини своєї дитини або хочете подарувати торт на хрестини друзям? У таке випадку, Вам до StudioCake. Майстри студії з багаторічним досвідом точно знають, як зробити тематичний торт, та ще й так, що пальчики оближеш. Зверніть увагу на категорії з каталогу «Дитячі» торти і «Святкові». Тут Ви знайдете безліч прикладів найрізноманітніших тортів і зможете вибрати готовий дизайн торта на хрестини без мастики!

Доставка в Києві и области

Ми доставімо ваш торт в будь-яку точку Києва и області. Всі деталі можна уточніті зателефонувавші нам за номером телефону, Який Вказаним на сайті.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up