Торт на хрестини дитини

Онлайн заказ


Торт на хрестини дитини на замовлення в Києві

Двох’ярусний, білий торт може бути вручений гостям на хрестинах дитини. Торт красиво прикрашений ангельськими крилами з білосніжною цукрової мастики та хрестиком в центрі.

Але Ви можете оформити індивідуальне замовлення. Просто зателефонуйте нам і опишіть торт, який хочете бачити на своєму святі. Наші кондитери втілювати всі побажання в реальність. Також можна надіслати своє фото, і ми зробимо його точну копію.

Купити торт на хрестини для дівчинки

Звичайно, вибираючи дизайн торта, потрібно мати на увазі для кого цей торт призначений. Якщо причина свята хрещення дівчинки, то торт повинен бути виконаний в ніжних тонах. Такий тортик можна прикрасити квітами, додати фігурки ангелів, або немовляти з мастики. Але не завжди замовники хочуть, щоб в торті була присутня мастика. У такому випадку всі елементи можуть бути виконані з крему.

Торт на хрестини для хлопчика

Торт на хрестини для хлопчика, це вже зовсім інша розмова. Колір і прикраси для нього варто підбирати зовсім інші. Ідеально буде виглядати фігурка сплячого дитинку на верху тортика. Також можна написати їстівне побажання малюкові і батькам.

Доставка в Києві і області

Ми доставимо ваш торт в будь-яку точку Києва і області. Всі деталі можна уточнити зателефонувавши нам за номером телефону, який вказаний на сайті.

Scroll Up