StudioCake

Торт на 2 роки хлопчикові D-84

Онлайн заказ


День Народження — свято особливе, а коли мова йде про такому ніжному віці, то подвійно. Свято можна і потрібно влаштовувати не тільки для іменинника, але і для його гостей, діточок, а також і для дорослих. Всі будуть в повному захваті, якщо побачать красивий і незвичайний торт в фіналі свята або як головні ласощі в центрі Кенді бару.

Торти на 2 роки: варіанти

Отже, ми з’ясували, що це особливе свято — День Народження, як для дитини, так і для гостей, родичів і друзів. Усі батьки хочуть влаштувати щось, що запам’ятається надовго, буде відображено на сімейних фотографіях.

Ви завжди можете надати турботу про головне десерті на День Народження досвідченим і дбайливим кондитерам майстерні солодощів StudioCake. Кондитерська пропонує на вибір величезний асортимент смачних тортиків для дітей з різноманітними дизайнами. Торт «приїде» до Вас точно до терміну і в потрібне місце, адже є служба доставки. Вам залишається тільки вибрати дизайн, узгодити його для замовлення і вибрати начинку. Торт буде також дуже смачним. Його приготують зі свіжих натуральних інгредієнтів, що, до речі, особливо важливо для дітей.

Як вибрати торти на 2 роки

Дитячі торти на 2 роки будуть маленьким гостям радістю і приємним сюрпризом. Торти можуть бути самими різними: яскравими всіх кольорів і відтінків, у формі іграшок, в формі цифр, прикрашені мастичними казковими персонажами … перераховувати можна ще довго. Єдине обмеження — Ваша фантазія, тобто, по суті, немає ніяких обмежень!

Дизайн

Але є також прості критерії, яким бажано дотримуватися при виборі торта малюкові на 2 роки. Потрібно звернути увагу на тематику свята, його оформлення. Наприклад, у Вас все оформлено в рожевому або вишневому кольорі, якщо мова йде про дівчинку, або в морській тематиці, піратської, якщо мова про хлопчика. Тоді і торт повинен відповідати Дня Народження, бути в такому ж стилі, кольоровій гамі. Можна вибрати із запропонованого каталогу або придумати дизайн торта самому. Слід намалювати ескіз і пояснити його кондитерові.

Начинка

Другий важливий критерій — основа торта, тобто коржі і крем. Краще вибирати легкий класичний десерт, наприклад, ванільний. Зрозуміло, тут немає ніякої просочення алкоголем. Краще не використовувати шоколад, або, по крайней мере, багато шоколаду. Маленьким дітям взагалі не рекомендується його давати в великих кількостях. Крем також краще використовувати вершковий, але легкий, або сирний, йогуртовий, пломбірна, і тому подібні. Масляні креми вважаються більш «важкими», тому для дітей також не рекомендуються.

Форма і вага

Вибираємо форму торта і його вага. З вагою все просто — потрібно оцінити, яка кількість гостей буде у Вас на дитячому святі? Кожному повинен дістатися шматок і можливо добавка. Про форму можна міркувати довго, як Ви вже зрозуміли, вона може бути найрізноманітнішою (класичний круглий, багатоярусний, в формі іграшки або персонажа, в формі цифри «2»).

Торти на 2 роки хлопчикові на замовлення в Києві

Вибрати торти на 2 роки — це просто. Хоча спочатку може здатися, що це «ціла наука». Потрібно прагнути порадувати і здивувати в першу чергу дитини, адже це його свято. Йому повинен сподобатися торт: чим яскравіше і реалістичніше він буде, тим приємніше буде дитині.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up