StudioCake

Торт «Цифра 3» C-03

Онлайн заказ  Торт у вигляді три цифри, це чудовий варіант для тих, кому виповнилося 3 роки. Це може бути день народження хлопчика або дівчинки, а також корпоративна вечірка компанії, яка святкує триліття.

  Майстри кондитерської майстерні StudioCake виготовляють торти будь-якої складності та на будь-яке свято. тому Ви можете вибрати торт “Цифра три” на нашому сайті, або надати своє фото чи ескіз, і ми втілимо ваші побажання у реальність.

  Також ми надаємо доставку тортів по Києву та області. Вам залишиться лише насолодитися десертом, який виготовимо для Вас.

  Торт у вигляді цифри три, це чудовий варіант для тих, кому виповнилося 3 роки. Це може бути день народження хлопчика чи дівчинки, а також корпоративна вечірка компанії, яка святкує своє триріччя.

  Мастери кондитерської майстерні StudioCake виготовляють торти будь-якої складності та на будь-яке свято. тому Ви можете вибрати торт “Цифра три” на нашому сайті, або надати своє фото або ескіз, і ми втілимо ваші побажання в реальність.

  Також ми надаємо доставку тортів по Києву та області. Вам залишиться лише отримати насолоду від десерту, який ми виготовимо для Вас.

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×