StudioCake

Торт прямокутний із свіжими фруктами. К-5

Онлайн заказ  Корпоратив – невід’ємна частина життя будь-якої фірми. Це день, коли просто співробітники стають співрозмовниками, радниками, друзями і просто насолоджуються проведенням часу в колі однодумців. І, звичайно, такий день складно уявити без корпоративного торта.

  Торт – це король десертів і саме він підкреслить цей чудовий вечір. Торт прямокутної форми наповнений безліччю елементів – свіжими різноманітними фруктами, зефірками маршмеллоу, кремом. У центрі – логотип Вашої компанії, адже це свято на честь її та кожного співробітника. Він буде найбільшим сюрпризом у фіналі урочистостей, та порадує кожного незабутнім смаком. Скористайтеся послугою доставки і ми привеземо Ваш торт у будь-яку точку Києва та області.

  Торт прямокутний зі свіжими фруктами може мати різну вагу – вибирайте необхідний, виходячи з кількості людей на корпоративі. Начинок для торта також кілька: ніжні бісквіти у поєднанні з кремом, просочені сиропом, з добавками горіхів, вишні, персиків тощо – що може бути приємнішим?

  StudioCake завжди рада допомогти Вам у створенні Вашого корпоративного торта. Висловлюйте свої побажання під час замовлення. А також не забудьте про можливість послуги доставки.

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×