StudioCake

Торт – прапор Вірменії К-29

Онлайн заказ  Ви є міжнародною компанією, яка хоче виділити свою країну на корпоративі? Чи може Ви з якоїсь іншої причини хочете замовити торт із прапором? Торт – прапор Вірменії підходить на корпоративну вечірку або як подарунок начальнику. Звичайно ж, вигляд тортика можна змінити, а зверху прикрасити зовсім іншим прапором. Який підходить саме вам? Крім того, вибирайте потрібну начинку від кондитерської StudioCake. Можливо, це буде шоколадний бісквіт, просочений сиропом, з додаванням вишні та ванільного крему? Це не тільки звучить смачно, це справді смачно! Торт нікого не зможе залишити байдужим на корпоративному святі. Скажіть нам тільки, який торт Ви хочете отримати і ми втілимо усі побажання у реальність.

  Гарний і оригінальний торт – циліндричної форми, покритий мастикою. На всій поверхні святкових ласощів – мапа, яку цікаво розглядати. Зверху тортик оздоблений прапором. Його, до речі, теж можна з’їсти, адже він зроблений із цукрової мастики.

  Наші кондитери мають багаторічний досвід виготовлення тортів, тому для них немає нічого не можливого. Також ми надаємо послугу доставки, що значно полегшить життя. Привеземо Ваш торт-прапор у будь-яку точку Києва та області.

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×