StudioCake

Торт для начальника К-22

Онлайн заказ  Перед Вами урочистий торт, який Ви зможете подарувати на День Народження начальнику або на інше свято для нього. Він зможе порадувати керівника: адже він асоціюється із видом діяльності, якою займається компанія. Торт для начальника прикрашений деталями з крему та мастики: логотипом компанії, квітами, фігурками, карткою. І звичайно, буде зроблено вітальний напис. Ми можемо запропонувати такі начинки:

  • Фруктова;
  • Сирна;
  • Шоколадна;
  • Вишня у шоколаді;
  • Горіхова.

  А також абсолютно будь-якої форми, квадратної, прямокутної, багатоярусної або будь-якої іншої фігури. Для того, щоб індивідуалізувати торт, на ньому можна зробити будь-який напис чи логотип. Тортик зможе порадувати не лише зовнішнім виглядом. Він ще підкорить чудовим смаком Вашого керівника. Наприклад, Ви знаєте, що він любить шоколад та вишню. У такому випадку, вибирайте начинку із шоколадного бісквіту з прошарками шоколадного крему та вишні. Або можна вибрати іншу, більш нейтральну начинку на основі ванільного бісквіту.

  StudioCake буде рада приготувати смачний подарунок Вашому начальнику. Також скористайтесь послугою доставки та ми привеземо Ваш торт для начальника в будь-яку точку Києва та області.

  Позвоните мне   ×
   Подзвоніть мені    ×