StudioCake

Торт майнкрафт (Minecraft) D-51

Онлайн заказХочете подарувати своїй дитині незабутнє свято? Тоді до Вашої уваги унікальна пропозиція — торт з дизайном культової гри майнкрафт! Тематика гри майнкрафт дуже популярна останнім часом, адже вже в 2014 році вона стала найбільш продаваною комп’ютерною грою в історії. Зараз є ігри для смартфонів майнкрафт, лего майнкафт, мультфільм … Так чому б не бути ще й торту, адже солодке втілення улюбленої гри — кращий подарунок для будь-якого шанувальника майнкрафт!

Торт майнкрафт на замовлення

На фото представлений приклад дизайну торта майнкрафт, який зображує головного персонажа піксельної гри — Стіва. Зображення на торті підібрано в синьо-зелених тонах, що робить його ідеальним варіантом для святкування особливого дня в житті хлопчика. Торт одноярусний і цілісний, без зайвого декорування, проте виглядає дуже красиво і ефектно. Особливу увагу ми приділяємо всіх елементів торта, тому бічна сторона оформлена лаконічним градієнтом — однієї з головних тенденцій дизайну в 2018 році. Виберіть бажаний розмір тортика, заповнивши форму на сторінці. Доповнити модний дизайн можна нашими смачними начинками на будь-який смак: фруктова, сирна, шоколадна, ванільна вишня, вишня в шоколаді або горіхова.

Торт майнкрафт фотодрук

Яскраві фарби і чіткий малюнок отримані за допомогою сучасної і дуже популярною техніки фотодруку. Саме використання фотодруку дозволяє доповнити торт іменним написом за Вашим бажанням. Крім того, в техніці фотодруку можливо розробити індивідуальний дизайн з урахуванням фотографії, яку Ви можете прикріпити до форми замовлення. Такий торт особливо вигідно відрізняється від магазинного варіанту, оскільки показує Вашій близькій людині турботу і індивідуальність подарунка з адресним посилом. Приділеною увагу і будь-яка Ваша креативність, втілена нашій майстерні в красивий і смачний бісквітний кремовий торт з фотодруком майнкрафт, обов’язково будуть оцінені на високо рівні.

Торт майнкрафт замовити в Києві

Майстерня StudioCake в Києві стежить за всіма тенденціями і новинками в світі кондитерського мистецтва, щоб виконати для Вас замовлення будь-якої складності на найвищому рівні! Ідеальний торт для дитячого свята — смачний і красивий, яскравий і веселий. Замовляйте торт з фотодруком майнкрафт і зробіть свого любителя комп’ютерних ігор щасливим!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up