StudioCake

Торт для тата Р-16

Онлайн заказБатьки — найдорожчі люди. Ось чому так важливо привітати їх особливим чином. Папа — це та людина, яка не просто дав життя, а й оберігає своїх діток протягом усього життя. І в такий особливий день, як день народження тата, так хочеться порадувати свого батька незабутнім сюрпризом. Торт для тата з написами, це саме те, за допомогою чого Ви можете розповісти, як сильно Ви його любите. Тортик для батька стане для нього дійсно приємним сюрпризом. Це солодкий подарунок дійсно прекрасний: подивіться, як урочисто він виглядає.

Торт для тата, представлений на фото, виконаний в одному ярусі, покритий солодкої мастикою і кремом. Він прикрашений різнокольоровими кульками та Топпери з вітальними написами. По центру торт прикрашений написом про те, який тато особливий і найкращий чоловік. Начинкою для торта може служити будь-яка з каталогу StudioCake за Вашим бажанням. Також Ви можете вибрати вага торта, в залежності від кількості гостей на праздніке.Скажіте нам побажання з приводу написи і ми зробимо саме те, що ви попросите. Це може бути абсолютно будь-які слова і всі елементи будуть їстівними. Є послуга доставки — можете бути впевнені, що Ваш торт приїде до Вас в цілості точно в строк.

Торт для тата з доставкою по Києву

А якщо Ви хочете зробити сюрприз максимально раптовим, замовте доставку на будинок по Києву і ми привеземо торт прямо під двері Вашої квартири. Тоді іменинник точно не буде здогадуватися, що його чекає в цей день і буде приємно здивований побаченим. Замовити торт можна як на день народження або ювілей, так і з будь-якого іншого приводу, наприклад підвищення на роботі.

Кондитери StudioCake вже протягом багатьох років радують клієнтів своїми виробами, тому замовляючи у нас Ви точно не помилитеся!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up