StudioCake

Торт для тата Р-16

Онлайн заказ


Тато — це та людина, яка не просто дала життя, а й оберігає своїх діток протягом усього життя. І в такий особливий день, як день нарождення тата, так хочеться порадувати свого батька незабутнім сюрпризом. Торт для тата з написами, це саме те, за допомогою чого Ви можете розповісти, як сильно Ви його любите.

Можна замовити торт абсолютно будь-якої форми і з начинкою на вибір. Скажіть нам побажання з приводу написи і ми зробимо саме те, що ви попросите. Це може бути абсолютно будь-які слова і всі елементи будуть їстівними.

Торт для тата з доставкою по Києву

А якщо Ви хочете зробити сюрприз максимально раптовим, замовте доставку на будинок по Києву і ми привеземо торт прямо під двері Вашої квартири. Тоді іменинник точно не буде здогадуватися, що його чекає в цей день і буде приємно здивований побаченим. Замовити торт можна як на день народження або ювілей, так і з будь-якого іншого приводу, наприклад підвищення на роботі.

Кондитери StudioCake вже протягом багатьох років радують клієнтів своїми виробами, тому замовляю у нас Ви точно не помилитеся!

Позвоните мне×
Scroll Up