StudioCake

Шоколадний торт з ягодами P-3

Онлайн заказЛюбите шоколадні торти? А що якщо додати до них трохи ягід? Шовковиця і смородина додадуть торту незвичайний присмак. Замовляючи такий торт складно пригадати, так як практика показує, що таке поєднання подобається багатьом людям.

Шоколадний торт з ягодами від StudioCake

Перед Вами шикарний торт зі сміливими, спрямованими вгору мазками позначено шоколадне «полум’я». Шоколадний торт з ягодами сформований з одного ярусу з прикрасою з шоколаду зверху. Він особливо сподобається любителям цієї солодощі, а свіжі ягоди прекрасно відтіняють його смак.

Який торт буде всередині, вирішуйте самі. Адже начинку Ви можете вибирати із запропонованих шести — у StudioCake для Вас кілька популярних сполучень бісквітів з начинками з крему і фруктів. Кожен знайде «свою» на власний смак. Торт в такому дизайні — універсальний подарунок на будь-яке свято, як в колі сім’ї, так і на роботі. Наші кондитери володіють багаторічним досвід у виготовленні тортів і точно знають, як розрахувати пропорції для торта такого роду. І не забудьте, що для Вашої зручності діє доставка по Києву і області. Тому відкиньте всі турботи і довіртеся кондитерської майстерні StudioCake.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up