Виготовлення індивідуальних корпоративних тортів на замовлення в Києві для свят та подій компанії

Ми із задоволенням пропонуємо вашій увазі корпоративні торти. При визначенні дизайну торта звертайте увагу на мету свята, що наближається. Наприклад, попереду новорічні свята і ви всією компанією хочете їх відзначити. Відповідно і торт повинен бути у новорічній тематиці. На поверхні розміщуються фігурки ялинки, Діда Мороза та Снігуроньки поруч з вашими вітальними написами та логотипом. Для тематичних вечорів є можливість замовити корпоративний торт, що відображає тему вечірки або вид діяльності компанії. Наш дизайнер намалює вам професійний макет, який ми втілимо в реальність і доставимо по Києву.

Замовте корпоративний торт, спеціально оформлений під святкову подію Вашої компанії

Хлопці як завжди вітають співробітниць з міжнародним жіночим днем — 8 березня. Для такого свята ідеально підійде торт, прикрашений квітами. Дівчата ж, у свою чергу, можуть порадувати хлопчиків солодким танком або літачком.
Якщо наближається день народження вашої компанії, то вам потрібен корпоративний торт, що показує рід вашої діяльності або в формі вашого проекту. Ну а стандартно і навіть дуже непогано виглядають торти з величезним логотипом — які потім так смачно всі поїдають.

Для великих корпорацій ми можемо запропонувати корпоративні торти з фотографіями ваших співробітників. Також ми можемо виготовити вітальні торти вашим партнерам і клієнтам. Такі подарунки з вашого боку зарекомендують вас тільки з кращої сторони.

У нас ви зможете легко вибрати не тільки оформлення та начинку, але і підібрати потрібний розмір і вагу Вашого корпоративного торта.

Форми та розміри тортів можуть бути різними. Для невеликих компаній ми можемо виготовити невеликий торт на 3 кг в корпоративних кольорах з логотипом. Для великих корпорацій — великі корпоративні торти.

На сьогоднішній день в нашому житті завжди має бути місце для маленького свята. Добрі корпоративні торти у Києві – це доказ того, що ви не тільки вмієте добре працювати, а й вам не чужий відпочинок

  • Scroll Up