Фототорти

Ми надаємо послуги по виготовленню фототортів, вони все більше набирають популярність серед наших клієнтів.Фото — це як частина життя кожного з нас, рано чи пізно нагадує про щось приємне. А таке фото, розміщене на солодкому, смачному тортикові — про що ще можна мріяти.

Вже нікого не здивуєш футболкою або чашкою з наведеною фотографією, більш оригінально буде виглядати фототорт. Замовте фототорт та ви не просто здивуєте винуватця урочистості, але й змусите його згадати про щось приємне та веселе. Можливостей та приводів подарувати фототорт дуже багато. Ви можете піднести його коханій дівчині на пам’ятну дату відносин, дитині за якусь заслугу або просто друзям нагадати веселі моменти та при цьому поласувати смачним десертом.

Дуже популярні фототорти на корпоративні свята, тут ви можете нанести на частування колаж з фотографіями ваших співробітників і з задоволенням відкушувати один-одному голови, хто не мріяв про таке? Також такий торт дуже підійде для тематичної вечірки, адже на нього можна нанести будь-яку картинку.
Подарувати фототорт можливо вашим колегам і партнерам по бізнесу, це не тільки їх порадує, але й підкреслить вашу оригінальність і гарне почуття гумору.

Хочете похвалити вашого малюка за хорошу оцінку або за досягнення в спорті, звичайно, оригінальний фототорт з нанесенням картинки з улюбленим героєм — незамінний подарунок.Для виготовлення таких ласощів від вас буде потрібна тільки картинка в хорошій якості, ми її надрукуємо на спеціальному обладнанні і нанесемо на торт.Весь друк від паперу до фарб повністю їстівний і нешкідливий, тому можете без сумнівів замовляти у нас фото торти та насолоджуватися їх незабутнім смаком.

Крім звичайних фото, ми можемо зробити корпоративний фототорт з нанесенням вашого логотипу, ця послуга є актуальною, якщо форми логотипу занадто важкі для вирізання їх вручну. Фототорт буде найдоречніше!

  • Scroll Up