StudioCake

Прикраса торта малюнками

Навчіться малювати на торті з використанням крему, глазурі, шпателя, вилки і техніки олійного живопису.

Техніка живопису з використанням шпателя традиційно проводиться шляхом нанесення мазків масляної фарби на полотно або дерево з використанням спеціального приладу. Результатом буде картина, яка є текстурованою, розмірної і об’ємною. Всесвітньо відомі майстри кондитерського мистецтва допомогли популяризувати цю техніку в співтоваристві випічки, створюючи чудові квіткові візерунки.

У цій статті ми розберемося на практиці з цією тенденцією, використовуючи інструменти, які вже мають в розпорядженні дизайнери-кондитери, — вилка, шпатель звичайний і конічний. Весь сенс цього стилю в тому, щоб проявити себе, створити незвичайний креативний орнамент, дивувати і захоплювати з першого погляду.

Техніка олійного розпису на торті

Прикраса торта малюнками

Витратні матеріали:

  • Торт
  • Приблизно 6 чашок крему Buttercream
  • Чорний, зелений, червоний, помаранчевий і жовтий харчовий барвник
  • Кондитерські шпателі
  • Веделка

Очевидно, що нанесення і розмазування візерунка на торті можна зробити за допомогою будь-якого виду крему buttercream!

Додайте кілька крапель чорної харчової забарвлення в простій масляний крем. Перемішайте, залишаючи багато смуг. Використовуйте смугастий buttercream як основу покриття свого торта (базу для майбутнього малюнка). Згладжуйте верхню і бічну поверхню за допомогою великого шпателя до тих пір, поки не буде отримано ідеальний результат. Збережіть залишився масляний крем для малювання квітів і листя.

Текстерно візерунки на торті

Помістіть зубці виделки в основу торта, щоб вони просто прокололи масляний крем. Але чи не занадто глибоко, щоб вони не торкалися самого тесту торта. Перетягніть вилку вгору приблизно на 3 сантиметри, потім витягніть її. Тримайте зубці виделки горизонтально над першим набором ліній і зробите рух до упору вліво. Перетягніть вилку вправо через масляний крем. Повторіть цей малюнок на всій бічній стороні торта, поки не досягнете вершини.

Малюємо квіти на торті

Прикраса торта малюнками

Додайте кілька крапель зеленого харчового барвника в крем. Змішайте колір тим же способом, яким отримали сірий.

Починаючи з підстави торта, перетягніть кінчик конічного зміщеного шпателя вгору через масляний крем для створення форми стебла. Поверніться назад стільки раз, скільки Вам потрібно, щоб отримати форму, яка Вам подобається. Очистіть лезо шпателя після кожного проходу.

Занурте кінчик вузького шпателя в зелений масляний крем. Проведіть фарбою по улоговинці стебла стільки раз, скільки Вам потрібно, щоб створити форму і колір, які Вам подобаються. Повторіть все по периметру торта.

Після того, як Ви намалювали стебла, можете також додати візерунок трави по всій підставі торта. Потримайте торт в холодильнику протягом півтори години або близько того, щоб buttercream застиг, перш ніж переходити до квітів.

Додайте до масляного крему кілька крапель червоного і оранжевого барвника, плюс одну краплю чорного, і перемішайте. Намалюйте пелюстки квітів за допомогою кондитерського шпателя. Намалюйте квіти на всіх стеблах, які були попередньо створені. Додайте в крем жовтий барвник і акуратно намалюйте серединки квітів. Ваш розмальований смачний шедевр завершено!

Не турбуйтеся про те, щоб бути занадто акуратним або точним. Якщо масляний крем стає занадто м’яким, Ви в будь-який момент можете просто помістити торт в холодильник на кілька хвилин.

Ви завжди можете замовити торт в будь-якому стилі і бажаним дизайном на нашому сайті! Майстри Studio Cake раді старатися для Вашого задоволення!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up