StudioCake

Торт на замовлення з доставкою додому

Виберіть одну з рубрик, щоб замовити торт з доставкою додому в Києві, або запропонуйте своє фото або ескіз, і наші кондитери виготовлять торт по індивідуальному замовленню.

Торт на замовлення з доставкою додому, завжди об’єднує за столом гостей і радує дітей. Саме наші торти додадуть в Ваше свято яскраву нотку. Саме наші торти додадуть в Ваше свято яскраву нотку. Наші роботи солодких шедеврів ви можете переглянути в галереї тортів, або вислати нам індивідуальний ескіз. Складові інгредієнти наших тортів — це тільки натуральні і соковиті фрукти, без стабілізаторів крему, і м’які бісквіти. Начинки на вартість тортів не впливає, ви можете їх підбирати по своєму смаку, також в залежності від Ваших побажань можна комбінувати коржі з різними начинками.

Торт на замовлення Київ пропонує зробити Ваш ювілей, корпоратив, солодким, смачним, вишуканим, індивідуальним, а також гідною прикрасою вашого столу. Наша продукція унікальна, тому що саме ваш торт на замовлення індивідуальний. Приголомшлива ліплення, ручна робота декору на вашому торті дозволяє створити той образ, який відповідає Вашій тематиці свята, саме у Вашого ласощі свій характер і історія. Замовні торти можна придбати з демократичною ціною з різноманітністю начинок і декору.

Замовити торт — це ідеальне рішення для святкового питання. В руках професіоналів з марципану, мастики, шоколаду, карамелі, повітряних начинок і соковитих фруктів втілюється в життя елітні солодкі вироби. Торт на замовлення від Studiocake виготовляються з натуральних продуктів і повністю їстівні. Здійснюємо доставку за певною адресою і в потрібний вам час.
Корпоративний торт підкреслює стільвашего логотипу, стає солодким сюрпризом для бізнесу партерів. Корпоративні події дають можливість згуртувати колектив, а торт це імеджівая складова Вашої компанії. Якість, увага до деталей, високий рівень кондитерів втілюють в життя торт, який підкреслить успіх вашої компанії. Наша мета задовольнити навіть найвибагливішого гурмана кондитерських виробів. Корпоративний торт може бути заохоченням для співробітників і вдячність за їхню працю. Торт залишить масу позитивних емоцій, які сприятливо впливатимуть на вирішення важливих завдань.

Замовити корпоративний торт на ексклюзивний і розкішний свято, і реалізувати ваш задумку допоможе кондитерська Studiocake. Кращий спосіб створити дружню атмосферу зможе тільки торт на замовлення. Ваше завдання вислати логотип, а наші майстри створять диво будь-якої складності Вашого торта. Винос торта колеги очікують, як жодна страва. Насолоджуючись чудовим смаком, непередаваним ароматом шоколаду, і позитивні емоції залишаються в нашій пам’яті надовго.

Замовлення торта безпрограшний варіант на дитячому святі. У нашому солодкому королівстві безліч варіантів декорацій для ваших милих дітей. І головне, що вони все їстівні. Частування, подача торта в супровід музикою і оплесками викличуть захоплення у вашої дитини. Прикраса торта виповнюється від ваших побажань, відштовхуючись від того що любить ваш малюк. Наші майстри в кондитерському мистецтві готові порадувати різним декором починаючи від казкових героїв до мультяшних персонажів.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up