StudioCake

Торт до дня авіації

12 квітня є всесвітнім днем авіації і космонавтики. Це свято, яке відзначають у багатьох державах. З кожним роком він стає все більш популярний. Адже в цей день людина вперше полетіла в космос — велика ступінь в освоєнні незвіданого простору для всього людства. Замовте торт до дня авіації в кондитерській Студіо Кейк, отримаєте не тільки красивий смачний торт, а й незабутні враження!

Читайте також:

Оригінальний торт до дня авіації

На сьогоднішній день постійно відбуваються відкриття в області авіації і космонавтики, конструюють нові льотні машини і механізми. У цих галузях, а саме в авіації, ракетобудуванні, літакобудуванні, трудиться велика кількість людей — механіки, інженери, льотчики, бортпровідники, вчені, винахідники і безліч інших.

Для всіх цих людей день авіації — це професійне свято. А що є прикрасою будь-якого свята? Звичайно ж, торт! Саме торт є прикрасою будь-якого столу, будь-якого торжества, його самій красивим фінальним акордом.

З такої нагоди доведеться до речі торт на замовлення від StudioCake. Будь-якій людині, яка хоче відсвяткувати цей день, а вже тим більше того, для кого це свято є професійним, буде особливо приємно отримати тематичний торт в подарунок.

Торт до дня авіації

Торт до дня авіації: ідеї дизайну

Торт до дня авіації може бути різним за Вашим смаком. Як на рахунок торта-ракети або торта у вигляді літака? Такий торт стане незабутнім сюрпризом до такої урочистої події. Також це доречне ласощі ювіляру, який пропрацював багато років в галузі авіації або суміжній сфері. Незвичайна солодкість до свята 12 квітня припаде до смаку всім гостям і учасникам урочистої події.

До слова про форму, торт можна виконати не тільки у вигляді літака або ракети. Можна зробити ласощі у вигляді земної кулі або зірки, космонавта або льотної кашкети. Можна вибрати торт із запропонованих на сайті, або завантажити своє зображення, заповнюючи форму замовлення. Наші досвідчені кондитери готові до будь-яких експериментів: адже так приємно виконати цікавий і оригінальний торт. До кожного замовника StudioCake застосовує індивідуальний підхід.

Замовити торт до дня авіації

При замовленні потрібно вибрати кілька параметрів, а саме:

  • вага оригінального ласощі;
  • основу (тісто) і начинки (кілька на вибір);
  • кількість ярусів
  • сам дизайн, написи.

Наприклад, з начинок можна вибрати ванільну вишню або вишню в шоколаді, сирну або фруктову, горіхову або шоколадну. Керуйтеся при виборі власних уподобань та смаків своїх гостей, якщо Вам про них відомо. Якщо Ви хочете зробити приємний сюрприз своєму другові, припустимо, бортпровідника, то покладайтеся на свої знання про його улюблених ласощах.

Крім того, наша майстерня солодощів пропонує зручну послугу доставки тортиків і інших ласощів по Києву і області. Робіть замовлення заздалегідь, вказуючи бажану дату доставки, адже в дні свят попит зростає. Так Ви гарантовано отримаєте свіжий торт в потрібний час і в потрібному місці.

Де купити торт до дня авіації

Чому торт до дня авіації з магазину в готовому вигляді — не найкращий варіант? Все просто: такий торт стандартизований, швидше за все, має простий дизайн, який ніякого відношення до цього свята не матиме. Якщо Ви замовите торт у StudioCake, то отримаєте не просто смачний десерт, але також запам’ятовується на довгий час сюрприз, адже торт на 12 квітня в вигляді ракети буде дійсно довго в пам’яті. Ви зможете зробити також пам’ятні фото в колі рідних і близьких із солодким сюрпризом.

Торт до дня авіації, у вигляді літака, ракети або зірки, доречний, звичайно ж, не тільки в сам цей день, він може бути відмінним сюрпризом і на день народження в якості тематичного подарунка. Кондитерська студія готова допомогти Вам у влаштуванні будь-якого Вашого свята!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up