StudioCake

Торт з макарун

Торт з макарун — модна прикраса будь-якого сучасного Candy Bar — така краса підходить до будь-якого торжества, особливо до весільного. Якщо Ви робите своє свято в модному стилі, то обов’язково зверніть увагу на такий десерт.

Читайте також:

Торт з макарун — чи варто вибрати

Досвідчені кондитери рекомендують зупиняти свій вибір саме на такому десерті. Торт з макарун може бути виконаний в декількох варіантах, а саме:

  • як стійка з декількох ярусів (кожен ярус створений з тістечок);
  • вежа у формі конуса;
  • торт з декількох «поверхів», який поєднує в собі коржі і тістечка.

Які переваги торта з макарун для Вашої вечірки

По-перше, композиція виглядає дуже ефектно і не залишиться непоміченою гостями. У створенні торта з макарун можна використовувати кілька варіантів — тобто поєднувати різні тістечка за смаком (начинки). Немає майже ніяких обмежень по колірній гамі: торт з макарун прикрасить будь-яке свято, адже його можна зробити дуже-дуже різним тематично. Такий торт легко ділити на порції. Смак у торта також виграшний: адже крему тут використовується помірна кількість, а також не доведеться використовувати багато мастики, яка за смаком може припасти не всім (дуже солодка).

Трохи про макарунами

Десерт має французьке походження, являє собою за формою дві печеньки округлої форми, які між собою з’єднані кремом або джемом. Структура печива дуже легка, адже воно виконується з цукрової пудри, мигдальної муки і яєчних білків. Приготування макарун має свої особливості — їх потрібно правильно випекти. Таким чином, виходить «легкість» печива — всередині воно ніжне, а зовні має хрустку скоринку.

Печиво макарун можна виконати в різному кольорі, і різноманітним за смаком. Також можливі варіації ароматів, наприклад, троянди, шампанського, ванілі, лаванди, м’яти або кави.

Яку форму торта з макарун краще вибрати

Одним з найпростіших способів створення такого торта є використання спеціальної підставки, яка складається з декількох ярусів. Така стійка може бути прямокутної або круглої. Для того щоб торт був гармонійний, підставка зазвичай зроблена з прозорого матеріалу: на кожен її ярус укладають тістечка, практично закриваючи ними каркас. Колірна гамма торта може складатися з декількох варіантів макарун за кольором — потрібно вибирати такі кольори, які відповідають загальному стилю Вашого свята. Доповнити композицію торта можна живими квітами, стрічками або фруктами.

Торт з макарун на весілля

Особливо красиво торт на весілля з макарун буде виглядати на весільному торжестві: для його створення можна використовувати чергування шарів, випечених коржів з кремом і покритих мастикою, а також ярусами з тістечок.

Найскладніший варіант такого торта — це вежа, що має форму конуса. Колірним рішенням може стати градієнт — від більш темних кольорів макарун поступово до світлих, або навпаки, поєднання яскравих кольорів таких як чорний і жовтий, помаранчевий і фіолетовий. Все залежить від фантазії, яку ніхто не обмежував! Вежу з макарун, до речі, можна прикрасити шоколадом, солодощами з марципанів або пастили, що зробить Ваш торт дуже незвичайним. Всі гості надовго запам’ятають такий незвичайний десерт.

Майстерня солодощів StudioCake завжди рада прийняти участь в створенні Вашого свята: досвідчені кондитери створять для Вас такий торт, якого ні у кого ще не було. Торти і композиції з макарун від нашої кондитерської стануть незабутнім ласощами на Вашому святі.

Доставка тортів і десертів по Києву і області. З нетерпінням чекаємо Ваші замовлення!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up