StudioCake

Рецепт торта на день народження

Будь-то День Народження або святкування іншої події, торт — невід’ємна частина будь-якого чудового моменту нашого життя.

На жаль, деякі торти в магазинах виглядають не дуже привабливо, але Ви можете зробити їх вдома самостійно або замовити в StudioCake! Це можна легко зробити за допомогою деяких цікавих і простих рецептів торта, які можна виконати навіть для дитини.

Прості і смачні рецепти торта для дітей

Святковий торт з повітряними кулями

Одна справа — простий торт з білим бісквітом для Дня Народження Вашої дитини. Прикраса торта глазур’ю і нанесення напису імені дитини — зовсім інше. Але гарне оформлення з повітряними кулями на вершині торта творить чудеса.

Інгредієнти:

  • Суміш для торта
  • Вода
  • Рослинна олія
  • Яйця
  • Збиті вершки різних кольорів
  • Інгредієнти для декору

Як приготувати дитячий святковий торт

Підготуйте піч, попередньо розігрів її до температури близько 180 градусів.

Візьміть дві форми для випічки круглої форми і близько 20 сантиметрів в діаметрі. Змастіть їх підстави належним чином. В якості альтернативи Ви також можете використовувати пергамент. Виріжте цей папір по потрібній формі і помістіть її всередину. Це полегшує видалення торта з форми.

Використовуйте суміш для торта і підготуйте тісто, слідуючи інструкціям. Як тільки тісто буде зроблено, вилийте його в форми в рівних кількостях. Помістіть форми в духовку і випікайте їх протягом часу, зазначеного на упаковці.

Коли коржі будуть готові, вийміть їх і дайте їм охолонути протягом близько 8-10 хвилин. Якщо Ви використовували пергамент для приготування їжі, Ви можете легко вийняти пиріг. Нехай він побуде на столі близько години, щоб повністю охолонути.

Для подальших приготувань візьміть велику тарілку. Виберіть один корж і помістіть його догори дном. Візьміть білу кольорову глазур і повністю розмажте її на поверхні. На цю поверхню помістіть другий корж, як зазвичай, дайте склеїтися підставах разом. Для покриття верхнього ярусу торта рясно використовуйте глазур на всіх ділянках і з усіх боків. Переконайтеся, що він покриття разглажени і рівномірно бере участь у всіх областях.

Нехай вся ця конструкція постоїть спокійно протягом ще однієї години, так що глазур повністю висохне і надійно закріпиться на торті.

Зробивши це, скористайтеся трафаретами візерунків для поверхні торта. Використовуйте тонкий декоративний наконечник, заповнений глазур’ю за Вашим вибором, щоб написати ім’я вашої дитини і побажання зверху. Для створення повітряних куль використовуйте шаблон і помістіть поверх пирога. Використовуйте різні кольорові відблиски, щоб заповнити трафарет в різних областях, створюючи масив повітряних куль.

Після того, як торт буде повністю прикрашений і готовий, акуратно накрийте його контейнером, який не торкається, поки торт не повернеться до кімнатної температури.

Прикраса торта

Різні кольорові суміші для глазурі, присипки, декоративні елементи, в поєднанні з малюнками на трафаретах різних форм, можуть використовуватися для перетворення торта в красу.

Порції

Приблизно 12 штук

Час підготовки

Близько 45 хвилин, із загальним часом на приготування і прикраса — 3 з половиною години.

Ви завжди можете замовити святковий торт для дитини з повітряними кулями на сайті StudioCake!

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up