StudioCake

Як вибрати ідеальний торт на весілля?

Торт, як кульмінація весілля, повинен бути ефектним і красивим, гармоніювати із загальним стилем заходи, і звичайно, смачним.

Саме на це розраховують молодята при виборі торта. Його поява має запам’ятатися як гостям, так і самим нареченим на довгий час. У чому ж тонкощі вибору головного солодкого весільного ласощі?

Для того, щоб вибір весільного торта був простий і приємний, потрібно подбати про це заздалегідь — де замовити, який кондитерський цех може виготовити саме те, що потрібно Вам, і за тією ціною, яка Вас влаштує, щоб не витратити більше, ніж Ви можете собі дозволити.

Замовити торт на весілля

Безліч кондитерських і пекарень пропонують торти на замовлення з будь-якого приводу і на будь-яке свято. У виборі тієї, що підійде саме Вам і виготовить найідеальніший торт, допоможе не тільки інформація, знайдена в інтернеті, але також відгуки інших людей і рекомендації знайомих.

Тут важливо розуміти які питання краще ставити, щоб з’ясувати для себе наступне: яке тісто,Свадебный торт украшенный съедобными цветами
коржі і начинка використовується для весільних тортів, які можливі варіанти поєднань (в ідеалі, така інформація є у відкритому доступі у будь-який кондитерської); декор та прикраси — які можливі, в якому стилі, колірній гамі може вийти тортик і чи можна замовити індивідуальний декор, який буде зроблений «під Вас», за Вашими побажаннями, ескізу (ексклюзивна весілля часто вимагає особливого торта, варто пам’ятати про це); питання пов’язані з вагою, конфігурацією торта і, відповідно, вартістю, чи можна комфортно розрахувати поєднання ціни та виду кондитерського виробу.

Не зайвою буде можливість спробувати варіанти тортів, щоб вибрати найкраще поєднання смаку для себе. Далі має сенс з’ясувати наскільки заздалегідь необхідно зробити замовлення, яка сума передоплати, якщо її потрібно вносити або стоїть оплатити замовлення відразу. Багато кондитерські надають також послугу доставки вироби до місця торжества. Плата за таку послугу може бути як окремою, так і бути включена до вартості торта, тому дізнатися про це теж має сенс заздалегідь.

Як оформити замовлення

Щоб втілити свою мрію в реальність і отримати бажаний торт в потрібний час і в потрібний день, варто трохи попрацювати над заповненням пунктів, в розділі оформити замовлення.

Для зручності рекомендуємо слідувати простим і зрозумілим пунктам:

  • Вкажіть точну дату доставки продукту.
  • Відзначте улюблений вид начинки, просочення і так далі.
  • Не забудьте вказати вагу, кількість шарів торта.
  • Для зв’язку з Вами нам потрібен номер телефону.
  • Є варіант завантаження начерків очікуваного результату на замовлення.
  • Завершенням і підтвердженням заявки буде клік по банеру «Замовити».

По завершенню відправки замовлення на обробку, в зазначений час з Вами зв’яжеться оператор, для підтвердження замовлення торта і уточнення деяких тонкощів з приготування десерту.
Наша команда готова до обробки свіжих заявок кожен день з 9.00 до 18.00 (без святкових і вихідних відпусток). У разі, якщо Ви переглянули наш веб-сайт і не виявили необхідної інформації — звертайтеся за номером телефону: (063) 873-26-29, і для Вас з радістю все чітко пояснить наш оператор.

Ідеальний торт на весілля

Отже, який же це — ідеальний торт на весілля? Необхідно зупинити свій вибір на тому поєднанні начинки і тіста, яке подобається саме Вам. Оскільки ласощі з’являється ближче до кінця заходу, торт не повинен бути надто калорійним, не «важким». Бажано, щоб всі його яруси були приблизно однакові по начинці і смаку, щоб всі гості змогли насолодитися їм однаково. Звичайно, не менш важливий вибір дизайну головної весільної солодощі. При виборі начинки можна і навіть потрібно враховувати сезонність — наприклад, влітку можна додати більше свіжих фруктів і декор в тему сезону.

Зауважимо, що не менш важливий колір торта, особливо якщо весілля організована за принципом кольору. Він буде присутній в оформленні банкетного залу, в нарядах жениха і нареченої, в оформленні столів або страв, і звичайно, торт зобов’язаний бути поєднуємо з усім цим. Пам’ятайте, що однотонні торти не надто виразно виглядають на фотографіях, особливо якщо вони білі, можуть зливатися шари. Краще замовити таке кондитерський виріб, яке буде мати незначний відтінок, шари можуть розділятися декором, мати перехід кольору тощо.

Ну що ж, підведемо підсумок? При виборі весільного торта керуйтеся тільки найважливішими для Вас рекомендаціями щодо виробника, який зможе спекти саме такий торт, що разом з весіллям запам’ятається на довгі роки. Використовуйте творчий підхід: не бійтеся фантазувати і втілювати мрії в реальність, щоб торт як кульмінація Вашого свята став особливою родзинкою весілля.

Позвоните мне×
Подзвоніть мені×
Scroll Up