StudioCake

Замовити безглютеновий торт Київ

Для дитини День Народження – один з найбільш очікуваних днів у році. Саме тоді Ваше чадо особливо сильно відчуває любов рідних і близьких, весь день все його бажання виповнюється, а веселощі ллється через край. Але найбільше діти чекають саме тортик – солодкий, яскравий, великий і красивий десерт. Кондитерська студія StudioCake – Ваш надійний помічник в організації чудового дитячого торжества, а саме творець прекрасних тортів на замовлення.

Дитячий торт на замовлення Київ

Здійснити замовлення торта можна навіть онлайн на нашому сайті, де можна вибрати бажану торт с ягодаминачинку, розмір, дизайн торта, вказати всі побажання, адреса і дату доставки. Крім того, що ми можемо повторити для Вас дизайн будь-якого торта з нашої галереї робіт, так ще у Вас є можливість прикріпити фотографію бажаного десерту і ми його втілимо в реальність. Доступні до замовлення різні варіанти виконання торта для хлопчиків і для дівчаток, індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантована робота високої якості.

Торт без глютену на замовлення

Алергія на глютен не повинна заважати Вам насолоджуватися улюбленими стравами, особливо тістечками і тортами. Особливо актуально бажання уникнути глютену в стравах, призначених для дітей. Тому, вибираючи дитячий торт онлайн, вкажіть наявність алергії на глютен в коментарі до замовлення. Не містить глютен мигдальна і рисове борошно, вершкова глазур, мастика і марципан – все без глютену – так що Ви можете отримати на свято екстравагантні, красиві, професійно виглядають і безпечні для здоров’я торти. Крім того, безглютенові торти можуть бути прикрашені всіма фруктами, желе, вершковим сиром і шоколадом в міру необхідності. Кондитерська StudioCake врахує всі Ваші побажання і приготує шикарний торт для Вашого свята.

Позвоните мне    ×
    Подзвоніть мені      ×