StudioCake

Як вибрати торт на день народження дитини?

Практично жоден день народження не обходиться без смачного святкового торта, незалежно від нашого віку. Самостійне приготування торта часто займає багато часу, а якщо у нас його немає, ми починаємо шукати кондитерські, які надають послугу виготовлення тортів на замовлення. Варто вибирати перевірених кондитерів з хорошою репутацією, тільки тоді можна бути впевненим, що іменинний торт зачарує винуватця торжества і гостей.

Зміст

Смачний торт на день народження

Дні народження – важлива подія в житті кожної людини, і хоча сприйняття цього свята трохи змінюється з віком, це все ж дата, яку не можна забути. У дітей дні народження асоціюються з подарунками і тортом, а у дорослих – з приводом для зустрічі, привітаннями та святковим тортом. Як бачите, завжди зустрічається один загальний елемент, незалежно від того, 5 або 50 років, і це святковий торт. Торт – це увічнення всієї зустрічі, кульмінація і очікуваний сюрприз.

Поради щодо вибору торта на день народження дитини

В даний час все менше і менше людей пече торти через брак часу і втрати навичок випічки. Вибір готових тортів також вибирають люди, у яких є час і кулінарні навички, але все ж хочуть зайнятися чимось іншим замість випічки. У таких випадках приготування торта лягає на одну з місцевих кондитерських. У StudioCake ми пропонуємо своїм клієнтам торти на замовлення будь-якої форми і стилю. І ось вам кілька порад щодо вибору торта на день народження дитини.

1. Вибір начинки

Начинка для торта

Як люди, ми схильні повертатися в місця, які ми знаємо і любимо, хоча ми ще не були в багатьох. Те ж і зі смаками, у кожного з нас є свої фаворити, і ми часто вибираємо продукти, які у нас вже є. Самі класичні смаки святкових тортів: вершковий, вишневий, шоколадний. Але кондитерські найчастіше пропонують більше різних варіантів. Наприклад, у нас на вибір є 12 начинок:

 1. Фруктова;
 2. Творожна;
 3. Шоколадна;
 4. Ванільна вишня;
 5. Вишня в шоколаді;
 6. Горіхова;
 7. Манго-малина;
 8. Снікерс;
 9. Червоний оксамит;
 10. Апельсинова (Муссовая);
 11. Три шоколаду (Муссовая);
 12. Полунична (Муссовая);

Якщо ви звертаєтеся до хорошого кондитера, будь-яка начинка буде смачною, тут найбільшу роль відіграють ваші уподобання. Але не забувайте, якщо торт призначений для дитини, то і смак повинен вибиратися саме для нього.

2. Форма торта

Торт холодное сердцеКожен іменинник чекає моменту, щоб задути свічки на святковому торті. В даний час торти на замовлення мають різну форму: від круглої до прямокутної і інші.

Торти прикрашені персонажами з улюблених дитячих казок або мультфільмів, справжній хіт. Якщо ваша дитина пристрасно дивиться «Щенячий патруль», «Холодне серце» або інші мультики, такі як «Лего» і «Міньйон», то це можна використовувати як основу для оформлення торта.

З кожним роком все більш популярними стають 3D торти різної нестандартної форми. Торт у вигляді корабля, літака або машини – не проблема. У разі дитячих тортів вкрай важливий зовнішній вигляд, але не варто забувати і про смак, адже навіть найкрасивіший торт не буде коштувати багато чого, якщо він не сподобається за смаковими якостями.

3. Дегустація

Дегустация торта

Щоб дізнатися який торт на смак, його потрібно продегустувати. В нашій кондитерській така можливість є, але якщо ви шукайте кондитера в своєму місті, то поцікавтеся про таку можливість, це дуже важливо. Торти на замовлення стоять на порядок дорожче, ніж магазинні, і тому не дуже приємно отримати виріб, який в результаті не сподобається.

4. Доставка

Транспортування замовного торта не найпростіше справа, особливо якщо на вулиці спека. Це погано для торта, незалежно то того, який він, кремовий або мастиковий. Тому доставку краще покласти на кондитерську. У кондитерських є спеціально обладнані машини, з холодильниками і власниками, щоб тортик доїхав до місця призначення без деформацій, і не зіпсувався.

5. Скільки торта замовити на дитячий день народження

Як правило діти з’їдають менше ніж дорослі. Ми рекомендуємо замовляти тортик з розрахунком 150-200 грам на 1 людину. Це буде досить, щоб кожен наївся і навіть взяв по шматочку з собою. Також варто враховувати той факт, що вага торта залежить від оформлення. Якщо порівнювати кремовий торт і торт з мастики, то другий буде важче.

У будь-якому випадку, якщо у вас є які-небудь питання, завжди можна зателефонувати за номером телефону кондитерської, і досвідчений фахівець проконсультує і порадить, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації.

Позвоните мне  ×
  Подзвоніть мені   ×