StudioCake

Капкейкі на День Святого Валентина

День Всіх Закоханих створений спеціально для того, щоб зробити життя коханої людини трішки солодше з капкейк з StudioCake!

День Святого Валентина був придуманий більше 700 років тому, але все ще активно святкується закоханими по всьому світу. Ще за часів давніх римлян 15 лютого святкували Луперкале – приносили тварин в жертву і проводили обряди для плодючості жінок.

Згодом на місце язичницької Луперкалії прийшов католицький День святого Валентина, який перенесли на 14 лютого, а також з’явилися більш мирні і романтичні традиції. Широко поширена думка, що святий Валентин Римський, був священиком, який кинув виклик наказом імператора Клавдія в третьому столітті нашої ери, організувавши таємні шлюби для солдатів, яким було заборонено вступати в шлюб.

За це Валентин був засуджений до смертної кари і кинутий у в’язницю, але не раніше, ніж зробив чудо, відновивши зір сліпій доньці свого тюремника, яку він пізніше залишив записку з написом «Твій Валентин». Однак, тільки в 14 столітті День святого Валентина став асоціюватися з романтичним коханням, коли Джеффрі Чосер вшанував заручини короля Річарда II з Ганною поемою, яка швидко завоювала симпатію публіки.

Капкейкі на День святого Валентина доставка

Хоч історія свята місцями кривава і зовсім не романтична, в наші дні 14 лютого шанують як День любові. Саме в День святого Валентина люди дарують своїм другим половинкам валентинки, солодощі, прикраси, подарунки, похід в ресторан … Загалом, усіма силами намагаються показати свою любов і увагу.

Допомогти в цьому можуть кондитерські вироби ручної роботи, дизайн яких виконаний з урахуванням символіки свята і всіх побажань клієнта. Оформіть замовлення капкейков на День святого Валентина на сайті кондитерської StudioCake, щоб порадувати дорогого Вашому серцю людини. Ми доставимо подарунок 14 лютого до будинку або офісу одержувача в призначений час, так що приємний сюрприз обов’язково буде оцінений по достоїнству.

Капкейкі на День святого Валентина Київ

Капкейкі на День святого Валентина можуть бути прикрашені в дусі свята (серця, квіти, голуби, купідон, написи та інше). Ви можете вибрати один з дизайнів в галереї сайту StudioCake тут, або ж прикласти до замовлення зображення свого варіанту.

До речі, якби ми були анатомічно вірні, коли малювали серця, результатом було б складне скупчення клапанів і м’язів. У той час як форму сердечка, з якої ми більш знайомі, намалювати набагато простіше, але ніхто насправді не знає історії походження цього символу. Одна з версій полягає в тому, що воно нагадує нині зникле рослина Silphium. Колись знайдене в африканському місті-державі Кирена, рослина використовувалося в якості харчового барвника, сиропу від кашлю і, зокрема, протизаплідний засіб.

Фигурные капкейки

 

Зв’язок форми з сексом в кінцевому підсумку перетворилася в любов. Інше припущення чисто анатомічне. Деякі вважали, що форма є зображенням грудей, сідниць, статевих органів або неточне зображення справжнього серця. Так чи інакше, але в наші дні символ сердечка однозначно сприймається людьми по всьому світу як символ любові, тому їм можна прикрасити святкові капкейкі.

Асоціація голубів з любов’ю сходить до грецької міфології. Голуби були священним птахом богині кохання Афродіти, яка вважала за краще їх через моногамной натури. Голуби, як правило, залишаються з одним і тим же партнером протягом усього шлюбного сезону, а самці голубів підтримують і доглядають за самками після народження пташенят. Тому голуби досі активно використовуються по час святкування Дня Святого Валентина і весіль.

Пухкий дитина з крилами, цибулею і стрілами, якого ми називаємо Купідоном, був пов’язаний з Днем Святого Валентина протягом століть. Однак, перш ніж він був перейменований в Купідона, він був відомий древнім грекам як Ерос, бог кохання. Ерос, син грецької богині Афродіти, використовував дві стріли – одну для любові, а іншу для ненависті – щоб пограти з емоціями своїх цілей.

Позвоните мне    ×
    Подзвоніть мені      ×